Çarşamba, Temmuz 01, 2015

Beyaz Gömlek Nasıl Kombinlenir?

Yaz deyince akla bronz ten üzerine beyaz gelmez mi! Gelir. Beyazın trend olmasına gerek yok. Her daim yıllar yıllarca kullanılır. 

Sizin için beyaz ailesinin klasiği beyaz gömleği farklı kombin seçeneklerini derledik. Yarın ne giysem, diyorsanız, buyrun buradan:

Beyaz Gömlek Nasıl Kombinlenir?

1. Boyfriend Jeans ile Beyaz Gömlek

Bu senenin trendi boyfriend jeans ile başlayalım. Daha önce de yazdığımız gibi, boyfriend jeans hem rahat, hem de şık.

2.Skinny Jeans ile Beyaz Gömlek

Madem jeans kombini ile ile başladık, devam edelim. İnce ve uzun bacakların sevdiceği skinny jeans ile beyaz gömlek listemize 2 numaradan giriş yapıyor. Üstelik en yırtık pırtığından..


3. Print Desenlerle Beyaz Gömlek

Yine bir Stiledi Kombinleri, ve yine bir trend: Print Kumaşlar. Eteğiyle, şortuyla, pantolonuyla, sezonun hızlı giriş yapanlarından..

4. Parlak Kumaş ile Beyaz Gömlek

Artık hem gece, hem de gündüz giyilen parlak kumaşlarla beyaz gömlek çok şehirli.

5. White-On-White Yani Beyaz Gömlek Beyaz Üstüne

Stiledi yazılarında görebileceğiniz gibi bizim pek sevdiğimiz tepeden tırnağa aynı renk, aynı kumaş giymek beyaz gömlekle de mümkün:


6. Tabi ki Beyazın En Büyük Aşkı: Siyah

Zıtlıklar her zaman kusursuz bir bütünlük yaratır. Tıpkı siyah ve beyazda olduğu gibi, iş stilinde de en önemli jokerimiz beyaz gömlek ve her türden kumaşla siyah alt:


Liste Dışı Madde: Beyaz Gömlek üzerine Statement Kolyeler

Kış boyunca gömleğin üzerine konan statement kolyelere yazın da devam. Neon renklerle beyaz gömleğiniz canlansın:

Beyaz gömlek tüm mevsimlerin, günlerin ve hatta tüm saatlerin en büyük kurtarıcısı. Şık, temiz ve vücudunuza göre bir gömlek zaten size yakışacak. Ancak daha iyi bir görünüm için sadece birkaç madde hazırladık. Yarın hemen bir beyaz gömlek kombini yapın. Yoksa da(vardı ama) şunlara bi' göz atın:
 http://www.network.com.tr/Uzun-Kollu-Beyaz-Gomlek_7355.html http://www.network.com.tr/GOMLEK_14195.html


 http://shop.stefanel.com/tr_tr/a-nternetten-aliazvera-az/giyim/gomlek/ipek-krepdosin-ust-uste-binen-bluz.html http://shop.stefanel.com/tr_tr/a-nternetten-aliazvera-az/giyim/gomlek/yirtmacli-poplin-bluz.html
 http://www.365ist.com/frow-design-house-v-yakali-omuz-yirtmacli-koton-gomlek-beyaz.html http://www.zara.com/tr/en/woman/tops/shirts/poplin-shirt-c401033p2776879.html https://www.beymen.com/p_zadig-voltaire-gomlek_96161_10379 https://www.beymen.com/p_valentino-gomlek_95173_10379

0 yorum:

Yorum Gönder