Pazartesi, Mart 02, 2015

Sokak Stilinde Çanta Modası

Bir fashion week’i daha ağzımızın suyu aka aka tamamladık. Gerek koleksiyonlarını sere serpe sergileyen tasarımcılar, gerekse dergilerde, bloglarda boy göstermeyi bekleyen ziyaretçiler, hepsinin stilini tek tek inceledik, önümüzdeki günlerde trendler nedir, kombin nasıl yapılır, kaptık. Tasarımcıların koleksiyonları şöyle dursun, ziyaretçilerin sokak stilleri de bir o kadar can alıcı. Kadınların ayakkabı ile birlikte en büyük aşkları çantalar, bu yıl da bizi bizden alacak gibi görünüyor.
Sokakta, eğlencede, ofiste kullanacabileceğimiz her tarz, her renk çanta mevcut:

Kürk, mantolar ve hırkalarda olduğu gibi çantalarda hazır ve nazır bulunuyor. Tamamen kaplamasa da, yanına azıcık konuveriyor. Özellikle geçtiğimiz günlerde Vogue okuyucularının yılın çantası olarak seçtiği Fendi'nin minik çantasına çok yakışıyor:


  

Mesaj kaygılı clutchlar bu yıl da devam ediyor, sokak stiline çok yakışıyor: 

Pop art desenler çantalarda, özellikle son birkaç yılın favorisi kuru kafa rengarenk havasıyla stilimize renk katıyor:
Küpler, prizmalar, ve daha bir sürü geometrik şekiller çantalarda çok cool duruyor: Baykuştan sonra yeni hayvanımız tilki, evet. 

Ve tabii ki olmazsa olmazımız bucket bagler. Çok trendi, çok şirin, çok tarz:

Bu yıl yine sokak stilinde çantalar çeşit çeşit, renk renk; her stile, her tarza uygun bir çanta mutlaka var. Bence en azından bir bucket bag edinmek lazım. Benim var, hem de gerçek deri ve el yapımı; siz de bir gerçek deri bir bucket bag'i çok uygun fiyata edinmek isterseniz: Atölye Feri'yi ziyaret edebilirsiniz: https://www.facebook.com/atolyeferi
Stiledi'den geldim derseniz, Stiledi indiriminiz hazır. Üstelik istediğiniz rengi söyleyerek size özel bir tasarım edinebilirsiniz. ^.^

0 yorum:

Yorum Gönderme